Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu

atlantica türkiye atlantica online atlantica atlantica tr atlantica turk atlantica forumu atlantica türk

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)

5 posters
YazarMesaj
cesiman
spirit
spirit

Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Empty
MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 5:11 pm

arkadaşlar food u seviye 2 yükseltme görevini yapamadım bir türlü.npc yapmıyor.yoldaki elemendan açtıracaksın diyor.milan da buldum.o da açmadı.nasıl lvl 2 yükseltecem?
Kira
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 7:54 am

AtlanticA demiş ki:
xXxWACOxXx demiş ki:
pff bi türlü bulamadım chat penceresinden pm-whisper ı jangi kodla atıoruz örnek vereblir misniz bulamadım bi türlü Evil or Very Mad
bu koduda hatırlamıorum ama loading ekranlarından birinde yazıodu Very Happy

chat penceresinde "/t <nick> mesaj" bu şekilde pm atabilirsin.
Örnek : /t Kira SLm

NOT: nicklerdeki büyük-küçük harf olayına duyarlıdır wisper penceresi. nicki tam yazman lazım. Mesele "NiCk" şeklindeki birine "/t nick" yazarsan mesajın ulaşmaz. "/t NiCk" yazman lazım.
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 8:11 pm

xXxWACOxXx demiş ki:
pff bi türlü bulamadım chat penceresinden pm-whisper ı jangi kodla atıoruz örnek vereblir misniz bulamadım bi türlü Evil or Very Mad
bu koduda hatırlamıorum ama loading ekranlarından birinde yazıodu Very Happy
https://atlantica.yetkin-forum.com
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 8:10 pm

xXxWACOxXx demiş ki:
ya ben simdi yeni karakter acıcam ama atlanticadada sroda ki gibi aynı account üzerinde olan çarların bankalarıda aynı mı ? yani ben simdi bu staff carımın itemlerini warhouse koysam dier carda görünür mü bankada koyduum itemler ? bide bankaa para koyamıom mu ya :S
her char için bir banka accontu oluşturman gerektiği için büyük ihtimalle olmuo
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 11:05 am

xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 9:15 am

ya ben simdi yeni karakter acıcam ama atlanticadada sroda ki gibi aynı account üzerinde olan çarların bankalarıda aynı mı ? yani ben simdi bu staff carımın itemlerini warhouse koysam dier carda görünür mü bankada koyduum itemler ? bide bankaa para koyamıom mu ya :S
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 8:55 pm

xXxWACOxXx demiş ki:
secret vial of amnesia :S bu itemi nerden bulurum market bölümünde baya aradım ama ismini bulamadım :S ama karakterin classını deiştirmek için gerekli bi itemmis bunu istio npc Evil or Very Mad
tepede sürekli mesajların geçtiği bir yer var ya oraya tıkla kendi mesajını gönder orada işte aradığın karakter classını deiştirme iteminin adını yaz başın i search filan bişi de sonrada 1k karşılığında mesajı gönder büyük ihtimalle olan birinden pm alırsın Wink
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 8:52 pm

xXxWACOxXx demiş ki:
ya bu mercenariler arasında res kullanabileni var mı :S moblar kaldırıolar birbirlerini öldükten sonra tabi bazıları benmkiler öle yerde mal gibi duruo Very Happy varsa heal-res vs vs yapan mercenary türü söler misn Smile benm mage bi heal yapıo kerata daa bise yaptıı yok Very Happy
o moblara özel bi skill die biliorum ama o skili yaptıklarında tepesinde tablet gibi bişi çıkarsa o skilinde kitabı vardır hemen ismine bak ara markettten....
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 10:37 am

secret vial of amnesia :S bu itemi nerden bulurum market bölümünde baya aradım ama ismini bulamadım :S ama karakterin classını deiştirmek için gerekli bi itemmis bunu istio npc Evil or Very Mad
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 8:41 am

ya bu mercenariler arasında res kullanabileni var mı :S moblar kaldırıolar birbirlerini öldükten sonra tabi bazıları benmkiler öle yerde mal gibi duruo Very Happy varsa heal-res vs vs yapan mercenary türü söler misn Smile benm mage bi heal yapıo kerata daa bise yaptıı yok Very Happy
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 12:47 pm

craft için 20 lvl olmana gerek yoktu Very Happy ezikkende yapabiliosun neyse şimdi craft için önce ne basmak istiosan onu öğrenmem lazım örneğin armor basmak istiosan armor skill lvl i en az 1 olmalı onun içinde şimdi tepede sürekli mesajların geçtiği bir yer var orada teach armor(tabi sword skillini öğrenmek istiosan teach sword) yazısını görene kadar bekle gördüün anda tıklayıp o adama whisper at hemen yabancıysa ''pls teach me'' türkse öğretirmisin falan de sana öğretirler şimdi öğrettikleri skill her neyse önce skill sayfasını açıp onu seçiosun hemen sağ tarafın alt köşesinde basabileceğin item(ler) gözükür büyük ihtimalle spirit itemlerinden biri olur hemen ona tıklayıp istediklerini öğreniceksin örneğin 6 tane material ve 2 tane başka bir materialden istio şimdi bunları bi şekilde bulacaksın bulduğun zaman yeniden skill sayfasından skilini o sayfadanda itemi seçip craft'a basıcaksın ve sonra sol üst köşede craft exp si gözükücek hemen biraz mob kasmaya başla mob kastıkça craft exp si artıcak ve en sonunda full olunca item basılıcak....
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 12:38 pm

way anasını sataım ya Very Happy +6 red dragon soul staffla dolanıom ama 2k para var Very Happy
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 12:36 pm

pardon craft demek istemistim Very Happy
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 12:33 pm

xXxWACOxXx demiş ki:
yani hangi meslei önerirsin What a Face
bu sro gibi deil 20 lvlde meslek faan What a Face
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 12:31 pm

yani hangi meslei önerirsin What a Face
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 11:55 am

xXxWACOxXx demiş ki:
20 lvl oldum simdi napcam Question scratch
nasıl yani
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 11:39 am

20 lvl oldum simdi napcam Question scratch
mytriel
Moderator
Moderator

MesajKonu: Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)   Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :) Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 5:02 am

Arkadaşlar şu lvl 120 im ve oyunun %95 şını çözdüm
Oyun o kadar kapsamlı ki benim dahi bilmediğim bir çok şey var
Kafaniza takilan bir çok soruya cevap verebilirim.
(benim açtığım soru konusunda senden fazla bilgi veremem heralde bunu sabit yapıcam sorula sana gelsin)

edit by: AtlanticA

En son mytriel tarafından Cuma Ara. 11, 2009 6:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Oyun hakkında soru sorabileciğiniz bir bölüm :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Haritası
» Baya bi oyun var...
» Oyun download Linkleri Ss leri vs. vs....
» Someday They Will .... Questi Hakkında Yardım Lazım
» Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım