Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu

atlantica türkiye atlantica online atlantica atlantica tr atlantica turk atlantica forumu atlantica türk

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım

2 posters
YazarMesaj
mytriel
Moderator
Moderator

Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım Empty
MesajKonu: Geri: Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım   Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 1:25 am

Yardimci olduma sevindim.
Taktik yok, Sadece classına gore daha az para alanlar var.
jcd
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım   Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 2:40 pm

tamamdır. anladım ve hallettim. iyi oyunlar...
jcd
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım   Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 11:53 am

teşekkür ederim. 200k hediye ettim adama greeting dedim. adam gitgide benden hoşlanmamaya basladı. bunun bir taktiği varmı?
mytriel
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım   Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 9:26 am

Gorev aslinda çok kolay
1- Party 9 kişiden oluşacak
2- Will %100 dolu olacak
3- Üzerinde 150-200 k para olacak
4-Yolda gezen merclerden(spearman monk archer vb.) birini bulucan

Buldugun bu adamı sanki partin 8 kişilikmiş gibi almaya çalış , mercle anlaşdığında party 9 kişi olduğu için sana kutusunu vericek ve ortalikdan kaybolacak gorev bu
jcd
spirit
spirit

MesajKonu: Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım   Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 11:09 am

sorumu başka bölüme açmıştım. ama sanırım yanlış yere açmışım buraya tekrar açıyorum. lvl48 de dimitriden alınan bir görev var mercenary box a ihtiyacım. varmış. mercenary bana katılması için ikna edecekmişim. witch görevini yapıp onun box ı ile kendi grubuma dahil ettim. ama görev tamamlanmadı. sanırım yanlış anladım. nasıl yapabileceğim hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi benim ile şu an grubum 9 kişi ona göre 7 günlük merc. room lisansı alıp görevi yapacağım.

Dimitri den alınan lvl48 quest i hakkında yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Someday They Will .... Questi Hakkında Yardım Lazım
» >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...
» Görevler Hakkinda
» Fishing hakkinda bilgi
» Forumun Yeni Tasarımı Hakkında....