Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu

atlantica türkiye atlantica online atlantica atlantica tr atlantica turk atlantica forumu atlantica türk

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

>>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...

+4
astek
walley
xXxWACOxXx
whoaml
8 posters
YazarMesaj
whoaml
spirit
spirit
whoaml

>>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Empty
MesajKonu: >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 2:29 am

selam arkadaşlar bu serverda oynayan türk oyuncular bir sekilde toplanalım ne dersiniz. bounce bounce

not: online saatlerim genelde aksam 18:30 dan sonra hafta sonları tum gun msn ve oyun içinde haberleşelim
Cool Cool
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 10:34 pm

DreamAngel eklersin Smile
walley
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 11:03 am

TAYASDE oyundaki nickim (: Oyun farklı benim oynadığım birçok internet üzerinden oynanan oyunla kıyasla.Ve bu anlamda hoş (: Çünkü oyun biraz karışık herkez oynayamaz (: demek istediğim o can sıkıcı küfürler haksız suçlamalar ( çocuklar tarafından ) olamaz (: umarım hepde böyle devam eder
astek
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 8:40 am

Yarkan
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 9:50 am

xXxWACOxXx demiş ki:
Nickim: DreamAngel eklersiniz Smile
whoaml
spirit
spirit
whoaml

MesajKonu: beklerim   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 2:01 am

oyun icinde bana ulasin arkadaslar suan lvl 60 oldum bır cok seyı cozdum dıyelı melımden gelen yardımı yaparım bılgı ve dıyer konularda genelde aksamlari online oluyorum oyun içinden pm atarsanız konsuuruz aksam saat 18:30 gıbı onlineyim genelde nick AR3S bounce
DALOGLU
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 9:01 am

whoaml demiş ki:
oyun icinde bana ulasin arkadaslar suan lvl 60 oldum bır cok seyı cozdum dıyelı melımden gelen yardımı yaparım bılgı ve dıyer konularda genelde aksamlari online oluyorum oyun içinden pm atarsanız konsuuruz aksam saat 18:30 gıbı onlineyim genelde nick AR3S bounce

msn ini ekledim oyun içi yardım almak için rahatsız edebilir miyim seni ?
emptyman
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 9:41 am

S.a beyler ben oyunda yenıyım 17 lvl oldum bı gorev var craft la ılgılı healing pot istiyo 10 tane yardımcı olabılıcek varmı oyunda nickim ProXima
emptyman
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 10:01 am

beyler saolun hallettim
BaybDragon
spirit
spirit

MesajKonu: Selam Arkadaşlar..   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 2:08 am

Benim nick de: Wezeir ekelrseniz çok sevinirim..burada yazan arkadaşları akşam eve gidince eklerim..oyunda henüz yeniyim 2-3 gün oldu başlayalı..lvl 25 sword ana karakterim..bunun haricinde 2 spearman, 1 viking, 1 gunner ve 1 shamanım var.. oyunda sormak istediim bi çok şey var.. gerek burada gerekse oyun içinde sormak istediklerimi akşam eve gidince yazmaya başlarım..şu iş yerindeyim çalışıyorum, çaktırmayın:)

Bu arada herkesin yeni yılını kutlar, yeni yılda sağlık , huzur ve bol atlanticalı günler dilerim..
sanmarkos
spirit
spirit

MesajKonu: yardım   >>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar... Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 5:39 am

arkadaşlar oyun içinde size nasıl pm atabilirim
chat bölgesine ne yazmam gerekir ?? scratch scratch

>>>Selam arkadaşlar bu Server'da olanlar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Thebes serverinde olanlar bu topice !!!!
» Evet Arkadaslar Oyuna Gelecek Yeni 3 Adet Karekter