Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu

atlantica türkiye atlantica online atlantica atlantica tr atlantica turk atlantica forumu atlantica türk

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Stat - Skil

5 posters
YazarMesaj
Kira
spirit
spirit

Stat - Skil Empty
MesajKonu: Geri: Stat - Skil   Stat - Skil Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 7:47 am

mytriel demiş ki:
Oyunda combo olayi var arkadaşlar. Benim bildiklerim aşağıdaki gibi ama hell fire tavsiye derim. Twisted Evil

1) Swordman (Dark Seed) + Shaman (Hex of Darkness) = Hell Fire

Hell Fire mükemmel olmasına rağmen çok büyük bir handikapı mevcuttur, eğer DARK MOB lara uygularsanız onlara damage vermez tam tersine HEAL basar. bu konuda dikkatli olun derim Razz öldürmek istediğiniz bir yaratığın canını doldurmak istemezsiniz Razz
kutalp
spirit
spirit

Stat - Skil Empty
MesajKonu: Geri: Stat - Skil   Stat - Skil Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 2:08 pm

oyun o saydığın oyunlardan hiçbirisine benzemiyor. oyun TBS yani turn based. Bambaşka bir oyun. grefikler harika ve lvl alma işi sadece görevlerle gerçekleşiyor. Bu arada siteyi hazırlayan arkadaşlara teşekkür ederim.
mytriel
Moderator
Moderator

Stat - Skil Empty
MesajKonu: Geri: Stat - Skil   Stat - Skil Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 4:44 am

Oyunda combo olayi var arkadaşlar. Benim bildiklerim aşağıdaki gibi ama hell fire tavsiye derim. Twisted Evil

1) Swordman (Dark Seed) + Shaman (Hex of Darkness) = Hell Fire

2) Cannoner (Smoke Bomb) + Princess (any skill ends with Signet) = Bombing Campaign

3) Lady Knight (Light Slash) + Oracle (Vortex) = Divine Slash

4) Witch (Mana Trap) + Oracle (Seth's Will) or Shaman (Brutal Will) = Schizophrenia
AtlanticA
Admin
Admin

Stat - Skil Empty
MesajKonu: Geri: Stat - Skil   Stat - Skil Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 3:05 pm

oyun hangisine benziyo sorusuna verebileceğim bir cevap yok çünkü tamamen kendi tarzını yapmış oyun skiller karakterin item basmakta kullandıkları ve saldırırken kullandıkları olarak 2 çeşit.eğer bir saldırı sikili açmak istiyorsan sp ye değil paraya ihtiyacın var çünkü o skilin kitabını alıp kullanman gerek her kullandığında aynı skile biraz daha exp gelir ve o skil level atlar saldırı skillerinin şekillerine bakarsam fazla bi şey göremedim ama bunu sadece yeni olmasına bağıyorum ama yinede karamsar düşünme oyunun skilleri çok kötüğ değil ama skill bakımından cabal ve silkroadla yarışamaz öyle fazla güzel gözüken comboda yok ama şu ana kadar sadece swordman kastım bi kaç güne kadar diğerlerinede başlayıp onarında düzgün görünen skili mevcutmu diye bi göz gezdiricem....
https://atlantica.yetkin-forum.com
suray
spirit
spirit

Stat - Skil Empty
MesajKonu: Stat - Skil   Stat - Skil Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 2:53 pm

Ben Bu Oyunu İndirmeyi Düşünüyorum Biraz Charlar Statları Skilleri Hakkinda Bilgiye İhtiyacım Var... Oyun Silkroadamı Cabalamı Knightami Tales of Piratesemi Benziyo Yani Biraz Oyunu Tanıtırmısınız...

Stat - Skil
1 sayfadaki 1 sayfası