Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu

atlantica türkiye atlantica online atlantica atlantica tr atlantica turk atlantica forumu atlantica türk

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Skill Sistemi Lütfen Bakın

3 posters
YazarMesaj
mytriel
Moderator
Moderator

Skill Sistemi Lütfen Bakın Empty
MesajKonu: Geri: Skill Sistemi Lütfen Bakın   Skill Sistemi Lütfen Bakın Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 2:39 am

Aslinda olay soyle
LvL sınırı 100 oldugunda sana 100 skill point veriyordu
Bu da 1 skill de master ( 60/60 ) diğer skillerede 40 pointin kaliyor. Adam yapilanmasında her zaman en çok kullandığın yada kullanisli skill master yapildiğindan her karakterde 1 veya 2 skill açık gorursun (3 açanlarda var ama skill 60/20 altinda olduğunda pek etkili olmuyor.)

Şu an ise lvl sınırı 120 buda 1 adama 120 point demek ama her lvl atladiğinda 1 point geldiği için gene bir adamda enfazla 2 skill goreceğiz demektir.

Birde benim gibi strateji izleyenler var
B class karekterlere full skill cakip D class karekterlerde en fazla 1 skill acanlar (o da master 60/60 )
Neden D de 1 açılır. D class karekterler lvl 100 oldugunda C class olurlar. Buda yeni skill demektir vede etkilidir.(oyle oldugunu dusunuyorum.)

Şimdi Gelelim bana LvL 100 oldum. Ana Karekterde 3 skill var ve pointler sole

Buz 60/20 ( donrumak için ama bunu 1 indirmeyi dusunuyorum.)
Deprem 60/60 ( damage için)
Guard dispel 60/5 ( holy guard kirmak için)

Deadly gerek (Ana karakterde) yok cunku canin azaldiğinda deadly cakarsan ana karakter 4 ile 5 turn arası yatar.
Axe gibi stun yapan bir karakter 4 turnda 2 kere 3 kişiyi stun eder.

Neyse konuyu uzantmayalim oyun strateji tabanli oldugundan stratejinize gore skill dağilimi yapin
lvl siniri ne zaman 150 ( zor olur ) olur ozaman 3 skill gormeye baslarsin lol!
DALOGLU
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: Skill Sistemi Lütfen Bakın   Skill Sistemi Lütfen Bakın Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 3:24 am

arkadaşım skill meselesi şöyle
her karakterin basic atac diye normal bi atak skili var
bunların yanına her karakterde 3 er tane daha skill var
yani gördüğün boşlukları doldurabilirsin
ama her karakterin kullanılış amacı farklı olduğu için o 3 farklı skillden sadece bir tanesini geliştiriyorsun
mesela monk karakterinin heal yapan holy guard diye bi skili var mesela ben bu skili kullandığım için sadece bunu geliştirdim
eğer sen başka bi skili geliştirmek istiyorsan her skill için kullanman gereken kitaplar var
ve o kitaplardan bi kere okumadan o skili kullanamazsın
hepsini geliştirsek olmuyor mu diyebilirsin
geliştirmek için her lvl de aldığın bonuslara ihtiyacın var birini geliştirirsen diğerini daha az geliştirmek zorunda kalıyorsun
sonuç olarak her karakterin 4 er tane skili var
oyun 3 5 tane korelinin yaptığı oyunlara benzemiyor çok kapsamlı ve çok güzel
Not:Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın Very Happy
disaster
spirit
spirit

MesajKonu: Skill Sistemi Lütfen Bakın   Skill Sistemi Lütfen Bakın Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 2:38 pm

Merhabalar
Ben oyun hakkında biraz arastırma yaptım gerek forumlardan gerek videolardan fakar birşey dikatimi cekti videolarda gordugum kadarıyla 100 lvl adamlarda bile tek yada 2 skill oluyor mesela ana karakterde basta light spear mı ne war sanırm 100 lvldada o war yanı yanında 4 yer daha war sanırım oralar bos baska adam alınca yanınıza tmm gelıor 3 skılı olan adamda war ama arastırdıgım kadarıyla yenı skıl eklenebılıyormus ama bole bısı gormedım ben oyunda.Sonuc olarak bıze basta ne skıller verırse ve hangı karakterın ne skılı mevcutsa sonuna kadar o skılerlemı oynuyorus sadece kademesını falan mı yukseltebılıyoruz bunu ogrenmek ıstıyorum skıller zaten az oyuna baslamayı dusunuyordum ama skill olayı biraz aklını karıstırdı . Şey düşündüm zaten cok fazla karakter war fazla skıle gerke yok her karakterde 1 kac tane olsa yeter zaten 9 tane karakterı kontrol edıyoruz gıbi bir olaymı war Yardımcı olursanıza sevirim.Şimdiden tşkrler. Neutral

Skill Sistemi Lütfen Bakın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunun Attack Sistemi
» İtem Ve Uprage Sistemi...