Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu

atlantica türkiye atlantica online atlantica atlantica tr atlantica turk atlantica forumu atlantica türk

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Baslayanlara Ve Baslayacaklara Tavsiyeler :)

3 posters
YazarMesaj
mytriel
Moderator
Moderator

Yeni Baslayanlara Ve Baslayacaklara Tavsiyeler :) Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Baslayanlara Ve Baslayacaklara Tavsiyeler :)   Yeni Baslayanlara Ve Baslayacaklara Tavsiyeler :) Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 6:53 am

Şu an LvL 97'yim (%80 98 az kaldı)
Doğru sword oyundaki en defansı yüksek karekter
LvL 70'den sonra önde durmak (bosslarda) gel beni öldür demekle aynı şey
Şu karakter üstün diye bir şey söyleyemem oyun tam bir strateji oyunu her karekterin + sı ve - si var
Örnek olarak bir cannon çok düşük bir defans ve damage var, ama buyu ve bayıltma özelliği bunları fazlasiyla kapıyor.
Bence size hitap eden karekteri seçin kimisi uzaktan mıhlamayı sever kimisi kas gucunu gostermeyi Smile
Karaculha
spirit
spirit

MesajKonu: saol   Yeni Baslayanlara Ve Baslayacaklara Tavsiyeler :) Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 2:47 am

ben swordsman açtım çokta sağlam oldu boss çakıyor onu yapıyor felan öyle dedin gibi de değil. Defans ı en yüksek char boss keserken yada mob larda en önde hiç öldüğünü görmedim. Tek karaktere çok sağlam oturtuyor. vs lerde süper. Bence oyunun en iyi karakteri ve diğer oyunlarda olduğu gibi. WArrior severlere tavsiyemdir. Bunun dışında bir char açacaksanız Axeman ı tavsiye ederim. defansı düşüktür atağıda ama birden fazla vurur.
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Yeni Baslayanlara Ve Baslayacaklara Tavsiyeler :)   Yeni Baslayanlara Ve Baslayacaklara Tavsiyeler :) Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 2:53 am

Öncelikle hepinize merhabalar Smile
Ana karaktewr olarak önümüzde 5 secenek var yada 6 galba tam hatırlamıyorum uzun 1 aydır fazla oynayamıyorumda Very Happy
Her karakterin kendine özel +ları ve -leri vardır simdi sunlara bi göz atalım Smile
Swordsman: sword-shield (kılıc-kalkan)bu çar için biraz para gerekli cok masraflı Very Happy genede tam vs çarı Very Happy skilleri saglamdır oyunun en dengeli karakteridir takım içinde tank gibidir :)sadece tek yaratıga saldırır kendi turunda ama saglam damage verir.ama genede eger ana karakter yaparsanız nolur nolmas en önlere koymayalım Smile çünkü ana karakter ölürse yardımcı karakterlerde çil yavrusu gibi dagılıyo Smile (bosslardada böyledir unutmayın Smile
Spearman: Mızrakcımızdır Smile Skilleri alan vurur normal vurusuda arka arkaya 2 kisiye etki eder Smile
Archer: Okçu karakterdir Smile skilleri hakkında pek bi bilgim yok ama ilk skilli düsmanımızın defansını ve atağını dusurur Smile Boss kesmek için ideal bir çardır istediği yerden istediği yaratığa vurabilir düsmanın düzeni hiç fark etmes Smile
Axeman: Baltacı karakterimiz Smile bu karakterin normal vurusu yan yana olan 3 varlığa gömer Very Happy ağır hasar verir Smile ilk skilli stun yapar Smile (henüz diğer skillerini acmadığım için pek bi bilgim yok k.bakmayın Very Happy )

Geriye kalan baslangıcta verilen karakterler hakkında pek bii bilgim yok ( gerci yukarsıda bilgi sayılmas ama Smile
Yardımcı olabildiysem Ne mutlu Bana...
Hepinize İyi Oyunlar İyi Kasılmalar Smile

Yeni Baslayanlara Ve Baslayacaklara Tavsiyeler :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forumun Yeni Tasarımı Hakkında....
» Oyun suan kapali yeni patch geldi.
» Evet Arkadaslar Oyuna Gelecek Yeni 3 Adet Karekter