Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu

atlantica türkiye atlantica online atlantica atlantica tr atlantica turk atlantica forumu atlantica türk

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SilkRoad Online...

3 posters
YazarMesaj
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

SilkRoad Online... Empty
MesajKonu: SilkRoad Online...   SilkRoad Online... Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:17 am

dostlar varsa aranızda oynayan veya baslamayı düsünen aege serverındayım beklerim yardımı esirgemem 2 çarım war 70 warrior-88bow Smile gelin rehberlik ederim Smile
AtlanticA
Admin
Admin

SilkRoad Online... Empty
MesajKonu: Geri: SilkRoad Online...   SilkRoad Online... Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 1:53 am

o oyun akkında bilgim acaip fazla aslında onuna ilgili forum açcaktımda baktım çok var tutmaz dedim bunu açtım Very Happy 40 90 ve 73 lvl charlarım var hepsi troy serverında 40 lvl lik SoN_AsI 73 lük swatch pm atın dicem ama oyunu bıraktım Very Happy
https://atlantica.yetkin-forum.com
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

SilkRoad Online... Empty
MesajKonu: Geri: SilkRoad Online...   SilkRoad Online... Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 2:30 am

AtlanticA demiş ki:
o oyun akkında bilgim acaip fazla aslında onuna ilgili forum açcaktımda baktım çok var tutmaz dedim bunu açtım Very Happy 40 90 ve 73 lvl charlarım var hepsi troy serverında 40 lvl lik SoN_AsI 73 lük swatch pm atın dicem ama oyunu bıraktım Very Happy
lol! Very Happy Very Happy Very Happy
Burjuva
spirit
spirit

SilkRoad Online... Empty
MesajKonu: Geri: SilkRoad Online...   SilkRoad Online... Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 1:52 pm

benim de bir 45 blade bir 61bow bir 40 küsür wizard bir 34 crossbow ir 32 warlock vardı ama artık oynamıyorum.Para tuzağı Mad

SilkRoad Online...
1 sayfadaki 1 sayfası