Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin ilk Ve Tek AtlanticA Forumu

atlantica türkiye atlantica online atlantica atlantica tr atlantica turk atlantica forumu atlantica türk

AnasayfakapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Size Minnettarım...

4 posters
YazarMesaj
baran45
spirit
spirit

Size Minnettarım... Empty
MesajKonu: ewt ya bu görev nasıl yapılıyor .Ne yapmam lazım bir türlü anlayamadım.   Size Minnettarım... Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 4:49 am

what brought you here?
Oh!you have a letter to deliver ?
Let me take a look.

Mission: Letter of Regards (0/1)

NPC : Sima Qian
Title : greetings
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 10:40 am

benm çarın adı DreamAngel yeni actım axer staffcı vardı skıldım durmadan ölodu lol Very Happy friende eklersin Smile
ApocaIypse
spirit
spirit

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 9:42 am

xXxWACOxXx demiş ki:
tmm tmm hallettim Very Happy

Letter görevin de bende takılmıştım. Orda senden Sima qian a gidip ondaki mektubu getirmeni istiyodu sanırım. Ama tam hatırlamıyorum oyunu bayadır oynamıyordum, şimdi yeniden indiriyorum. PC ile biraz sorunum wardı da. Bu arada bende Sikyon'dayım.
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 8:34 am

tmm tmm hallettim Very Happy
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 8:33 am

galiba bu örevden dolayı yapamadım o mektup görevini yardımcı olursan sevinirm:)

görev şöyle :
put mercenary in mercenary room

çarımı o bölümdeki yere nasıl koyucam :S sürüklemee calıstım olmadı :S Mad
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 8:05 am

oke denicem Smile
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 8:00 am

xXxWACOxXx demiş ki:
AtlanticA demiş ki:
xXxWACOxXx demiş ki:
dioki Very Happy :

what brought you here?
Let me take a look.

peki sana bi item verdimi

hyr iice bktım hatta görevi 4-5 kere alıp iptal edip gene aldım ama hiç bisey vermedi

o zamn birin den alıp ona getirmeni istio o etrafteki npc lerle bi konuş Very Happy jocolor king
https://atlantica.yetkin-forum.com
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:55 am

AtlanticA demiş ki:
xXxWACOxXx demiş ki:
dioki Very Happy :

what brought you here?
Let me take a look.

hyr iice bktım hatta görevi 4-5 kere alıp iptal edip gene aldım ama hiç bisey vermedi
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:54 am

xXxWACOxXx demiş ki:
su an benm ana karaktr 17 lvl dier 4 mercenarimde 14-17 lvl arası lvlları deisio Very Happy mesela biri spearcı bunun kendi spear skillerini craft faln diodu onu yapabilmek için 20 lvl mi istio ???
bak bu oyunda skill olayı farklı skiller craft için kullanılıo yani item yapma sana birinin bu skillerden birini öğretmesi ile sen bu craft olayını yapabiliosun ve yaptığın her bi craft başına bi craftin exp alıosun sonrada bu craft explerle o skilini 100 lvle kadar getirebilirsin ve her levelinde yeni itemler yapabilirsin ama senin dediğin büyü anlamında skill bölümüne ulaşmak içinde aynı sayfadaki magic bölümüne bak ve ordan büyülerinin ne kadr exp si olduğunu öğren şimdi gelelim magic uplamaya ve mercenarrylere magic eklemeye(+kendimizede):
şimdi belirli booklar var mesela sen kendi spearman ine magic uplatmak istiodun onun için ''ı'' ya basıp o adamın bölümüne kitabı koyacaksın ama koyduğun kitabın üzerinde durduğunda 20 lvl falan yazıosa o kitap 20 lvl+ bi magicindir eğer yazmıosa 20 lvl faan ozamn ona sağ tıklayıp adamına kullanırsın ve eğer o adamda o magicyoksa gelir ama eğer varsa o magice exp verir ve level atlatarak(max 60 lvl magic oluo)güçlenmesini sağlar aynı şekilde item çantasında kendi bölümüne koyarsan book u o zamn senin skillerin uplanır ama book un üzerinde durup classının seninkine uymasına dikkat et
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:44 am

ya ebn bu smileyleri kullanamıom :S sinir oldum Very Happy
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:44 am

su an benm ana karaktr 17 lvl dier 4 mercenarimde 14-17 lvl arası lvlları deisio Very Happy mesela biri spearcı bunun kendi spear skillerini craft faln diodu onu yapabilmek için 20 lvl mi istio ???
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:42 am

xXxWACOxXx demiş ki:
dioki Very Happy :

what brought you here?
Let me take a look.

AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:40 am

xXxWACOxXx demiş ki:
ya bide bu mineraller cristaller vs vs kısacası material boxtan cıkanlar ne işe yarıcak (food hric on biliom Very Happy)
crystaller mercenaryy lerini uprage yapmak yani bi üst düzeye geçirmen içindir ama sadece bu gerekmio mercenaryyinin belli bir levelde olması lazım mineralleri bende çözemedim mrytel abi var bu forumda o baya bilgili ona online olunca sorarsın Very Happy Wink
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:35 am

ya bide bu mineraller cristaller vs vs kısacası material boxtan cıkanlar ne işe yarıcak (food hric on biliom Very Happy)
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:31 am

dioki Very Happy :

what brought you here?
Let me take a look.

AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:17 am

xXxWACOxXx demiş ki:
sen hangi serverdasın ?
bu arada will bölümü derken :S staminayı mı kastettin will li bise gözüme carpmadıda Very Happy
ben macedondayım will bölümüde sağ üst köşedeki haritanın solunda
bide o göreve baktım fazla bi bilgi verilmemiş o yüzden bi ayrıntı veremicem ama bi deliver görevi yani senden ya bir şey getirmeni yada birine götürmeni istio yani görev açıklamasında bir npc ismi vermesi lazım bi kontrol et yoksa cvp at

(fazla soru sorman önemli deil işimiz ne bu forumun amacı bilgi zaten Very Happy)
baktım red soul itemlerinin bir box u yok ama fazla pahalı bişi deil biraz item sat al yaw Very Happy
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:11 am

sen hangi serverdasın ?
bu arada will bölümü derken :S staminayı mı kastettin will li bise gözüme carpmadıda Very Happy
he bide Very Happy red soul itemlerin kutuları hangi moblardan cıkar kac lvllardan :S farkındaım cok soru soruorum Very Happy
AtlanticA
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:06 am

xXxWACOxXx demiş ki:
bisey daha Smile

ben hm sro hem knight hemde su andan itibaren atlantica oyuncusuyum Smile atlanticada silkroadda ki gibi return scrool veya knighttaki gibi town cekme var mı :S yoksa mecburen yürüyerek veya ölüpte mi gidebiliyoruz sdece :S

20 lvl den sonra rome ya gidebilirsin ve bu rome ya return çekebilirsin(yandaki menüden) ama will bölümünün %80 i nin dolu olması lazım Wink
diğer soru için biraz bekle oyuna girmem lazım Very Happy
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Geri: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:03 am

bisey daha Smile

ben hm sro hem knight hemde su andan itibaren atlantica oyuncusuyum Smile atlanticada silkroadda ki gibi return scrool veya knighttaki gibi town cekme var mı :S yoksa mecburen yürüyerek veya ölüpte mi gidebiliyoruz sdece :S
xXxWACOxXx
Abyss
Abyss
xXxWACOxXx

MesajKonu: Size Minnettarım...   Size Minnettarım... Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:01 am

böyle bi forumu döztgözle bekliodum acıkcası Smile elinize saglık yeni ama genede cok güsel ilerde dolup tsıcaktır bu forum Smile
simdii sorumuza gelelim Smile

sima qian ın letter of regard görevinde takılı kaldım :S auto move da yapılmıo anlayamadımda görevi yardımcı olursanız sevinirim... Smile
bu arada sikyon serverındayım nickim : ByWACO

Size Minnettarım...
1 sayfadaki 1 sayfası